Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

ACO Industries

Náplň práce

  • Práce s ručním nářadím jako je vrtačka, hoblík, přímočará pil apod.
  • Práce se svářečkami plastů – extruder, svařovací pistole
  • Manipulace s polotovary a s celými výrobky.

Požadujeme

  • Střední vzdělání s výučním listem
  • Manuální zručnost
  • Technické myšlení
  • Přesnost, prostorová představivost
  • Spolehlivost
  • Výborná znalost a orientace ve výkresové dokumentaci
  • PRAXE se svářením plastů – PE, PP výhodou

Nabízíme

  • Mzdu složenou z pevné a prémiové části, kterou může pracovník ovlivnit svými výsledky;
  • Podporu ve vzdělávání
  • Další standardní benefity (5 týdnů dovolené, stravování …);
  • Motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností
  • Zázemí stabilní rodinné zahraniční firmy.
  • Jednosměnný provoz

Kontakt

ACO Industries Tábor s.r.o.

Gábina Procházková
Personalista společnosti

Průmyslová 1158
39101 Sezimovo Ústí
Česká republika
Telefon: +420 569 491 600
GSM: +420 724 011 771

E-mail: gprochazkova@aco.cz

ACO Tábor - Volné pozice ve výrobě