Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

ACO Industries


ACO Tábor

ACO Industries s.r.o. v Táboře se primárně zabývá výrobou produktů určených pro povrchové odvodnění a čištění povrchových, procesních a komunálních odpadních vod. Portfolio s velkým důrazem na inovaci postihuje celý cyklus vodního hospodářství od zachytávání vody, přes čištění až po finální retenci či recyklaci.

ACO Tábor je také globálním kompetenčním centrem pro Surface Water Treatment, kde se nacházejí špičkové týmy zaměřené na výzkum a vývoj, produktový management, mezinárodní marketing, business development a operation support. Kompetenční centrum úzce spolupracuje s globální sítí ACO za účelem zákaznicky orientovaného vývoje, který postihuje nejnovější trendy právě
v oblasti vodního hospodářství.

Výrobky ACO Industries Tábor vznikají ve dvou výrobních halách s různou materiálovou specializací – plasty a sklolaminát. S jasnou ambicí významného růstu obratu napříč produktovými řadami a využívanými technologiemi probíhají v ACO Tábor zásadní investice směřující ke zdvojnásobení výrobních kapacit.

Volné pozice

ACO řešení pro hospodaření se srážkovými vodami