Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

ACO Industries


ACO Kulykiv

Ukrajinské ACO Kulykiv je nejmladším členem skupiny ACO CZI. Závod, který se nachází nedaleko Lvova, vznikl v roce 2005 v prostorách bývalé koželužny a do roku 2012, kdy byla spuštěna výroba, procházel rozsáhlou rekonstrukcí. Na 70 zaměstnanců se tu zabývá zpracováním černé oceli a hliníku, ze kterých se vyrábějí odvodňovací prvky určené pro venkovní odvodnění, instalační přípravky a šachtové poklopy.

Přes novou realitu, které musí kolegové na Ukrajině čelit od února 2022, nadále pokračuje výroba s širokou profesní i osobní podporou ACO organizací po celém světě. Společně čelíme novým nečekaným výzvám s ohledem na bezpečnost našich zaměstnanců, která je především pro ACO Kulykiv naprostou prioritou. Pevně věříme, že konflikt bude brzy minulostí a společnost bude moci pokračovat ve svém dalším rozvoji tak, jak to měla naplánované.


ACO Fond Ukraine

V reakci na současné dění na Ukrajině se holding ACO rozhodl založit nadační fond ACO Fond Ukraine. V čem je jiný než ostatní?

Prostřednictvím tohoto fondu mají zaměstnanci ACO z celého světa možnost finančně přímo podpořit své kolegy z ACO Kulykiv a ACO Kyjev v jejich nelehké životní situaci.

Hlavním účelem fondu je přispívat na životní náklady lidem, kteří opustí v době konfliktu své domovy, a na humanitární pomoc lidem, kteří na Ukrajině zůstávají, stejně jako na obnovu domovů a zázemí našich kolegů po skončení konfliktu.

ACO Fond Ukraine