Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

ACO Industries


ACO Marine

ACO Marine s rozsáhlou sítí obchodních a servisních organizací, které pokrývají celý svět je ojedinělým členem mezinárodní skupiny ACO Group již 19 let. Jeho jedinečná environmentální řešení spočívají zejména v technologiích odpadních vod, v nakládání s odpadními vodami a odvodňovacími systémy v námořním průmyslu.
Společnost si zakládá na individuálním přístupu ke svým zákazníkům. Každé plavidlo je unikátní a stejně tak unikátní bývá zpravidla také řešení pro jeho odvodnění a zacházení s odpadními vodami, které však může být často neviditelnou a přehlíženou součástí. Jeho funkcionalita má ale zásadní vliv na křehký vodní ekosystém, ve kterém se lodě pohybují.

ACO Marine svá řešení vyvíjí a navrhuje s ohledem na jejich vysokou spolehlivost – od prvotního návrhu přes finální předání až po servisní podporu – a zásadně tak přispívá k ochraně vod před znečištěním odpadními vodami.

Systémová řešení pro nakládání s odpadními vodami, která lze aktuálně najít ve více než 250 lodních aplikacích od luxusních jachet přes výletní lodě až po nákladní plavidla, jsou vyvíjena plně v souladu s námořními předpisy IMO MEPC 227(64). Zkušený tým inženýrů svá řešení neustále inovuje a vyvíjí tak, abychom byli schopni reagovat na požadavky trhu a dostát i těm nejnáročnějším požadavkům svých zákazníků.

Volné pozice