Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

ACO Marine | Projektant pro čištění odpadních vod (lodní průmysl - Maritime)

Tahle práce bude dreamjob pro někoho, kdo chtěl být v dětství námořníkem (tak trochu ho to pořád neopustilo) anebo pro někoho, koho lodě a lodní průmysl zajímá (ale říká si, že v naši středevropské zemičce až tolik pracovních příležitostí v Maritime průmyslu není). Potřebujeme rozšířit náš tým v Přibyslavi a tak otevíráme pozici, která je úzce spjatá s naším podnikáním (péče o vodu) i loděmi.

Náplň práce:

  • Příjem poptávek na technická řešení pro čištění odpadních vod pro lodní průmysl (jachty, komerční, válečné lodě)
  • Analýza technických požadavků poskytnutých zákazníkem
  • Tvorba projekčních zadání ve 2D a nabídek pro dodávky systémů na čištění odpadních vod
  • Příprava podkladů pro konstruktéry
  • Komunikace se zákazníkem/obchodním zástupcem v průběhu realizace projektu, vč. občasné zahraniční cesty

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického oboru
  • Výhodou je praxe nebo zaměření školy přímo na stavební obor (TZB), strojní (kapaliny, hydraulika) nebo čistírenství - není to však podmínka
  • Znalost anglického jazyka pro každodenní komunikaci se zákazníky
  • Schopnost samostatné konstrukční a projekční činnosti
  • Znalost práce s CAD
  • Aktivní řidič
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Chuť na sobě dál pracovat a nadšení
  • Bydliště v dojezdové vzdálenosti do Přibyslavi

Nabízíme:

  • Přátelské a neformální pracovní prostředí
  • Flexibilní pracovní doba a možnost práce z domu
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované závodní stravování
  • Pokud dojíždíš, dostaneš automaticky příspěvek na dojíždění 2 Kč/km
  • Benefit kartu dobíjíme 2x ročně
  • Rekreační chata v Orlických horách
  • Sportovní aktivity a rodinná setkání

Kontakt

ACO Marine s.r.o.

Daniela Kováčová
Personální manažer

Strakonická 3367
15000 Praha
Česká republika
GSM: +420 725 806 631

E-mail: dkovacova@aco.cz