Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

ACO Industries


Otevřenost

Partnerství

Certifikáty

EPD, neboli Environmental Product Declaration, je certifikát, který potvrzuje, že naše výrobky splňují vysoké standardy ekologické udržitelnosti.

Tento certifikát poskytuje transparentní informace o vlivu našich výrobků na životní prostředí po celý jejich životní cyklus.

EPD certifikát není jen zárukou naší ekologické odpovědnosti, ale také klíčovým prvkem pro získání bodů v systémech certifikace jako BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) a LEED (Leadership in Energy and Environmental Design).

Náš závazek k EPD certifikaci spočívá mimo jiné i v podpoře a zapojení do širšího rámce udržitelnosti a certifikací pro budovy.

Proč EPD?

  • S EPD certifikátem jsme transparentní ohledně výrobního procesu, spotřeby energie a emisí skleníkových plynů, což umožňuje našim zákazníkům informovaně nakupovat.
  • EPD certifikát nám umožňuje aktivně přispívat k ochraně životního prostředí tím, že minimalizujeme ekologický otisk našich výrobků.
  • Zákazníci jsou stále více zaměřeni na udržitelnost. EPD certifikát poskytuje důkaz našeho závazku k ekologickým a udržitelným postupům.