Příčkové rošty ACO ladder grating

Příčkové rošty ACO ladder grating patří mezi naše nejpopulárnější výrobky. Díky své jedinečnosti i kvalitě jsou uznávané po celém světě a jejich design je v současné době chráněný registrační známkou. Asociace EHEDG (European Hygienic Engineering and Design Group), která sdružuje výrobce a produkty splňující náročné hygienické požadavky, doporučuje tyto rošty jako plně hygienické. Předností ACO designu jsou především plně provařené příčky bez překrývajících se spojů.

Rošty vyrábíme ve všech tvarech a velikostech. Některé jsou výjimečné svými perfektními protiskluzovými vlastnostmi, jiné jsou zase navrženy tak, aby odolávaly i nejvyšším zátěžím. ACO ladder grating nabízí to nejlepší z obojího. Příčkové rošty umožňují plně hygienický provoz, jsou jednoduše a rychle čistitelné, odolné proti uklouznutí a navíc skvěle vypadají.

Design ACO ladder grating sjednocuje všechny důležité potřeby segmentu do jednoho řešení. V podmínkách náročných na hygienu a bezpečnost provozu jsou jedinečným řešením zaručujícím optimální chod výroby.