Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

ACO Industries


Příčkové rošty ACO ladder grating

Příčkové rošty ACO ladder grating patří mezi naše nejpopulárnější výrobky. Díky své jedinečnosti i kvalitě jsou uznávané po celém světě a jejich design je v současné době chráněný registrační známkou. Asociace EHEDG (European Hygienic Engineering and Design Group), která sdružuje výrobce a produkty splňující náročné hygienické požadavky, doporučuje tyto rošty jako plně hygienické. Předností ACO designu jsou především plně provařené příčky bez překrývajících se spojů.

Rošty vyrábíme ve všech tvarech a velikostech. Některé jsou výjimečné svými perfektními protiskluzovými vlastnostmi, jiné jsou zase navrženy tak, aby odolávaly i nejvyšším zátěžím. ACO ladder grating nabízí to nejlepší z obojího. Příčkové rošty umožňují plně hygienický provoz, jsou jednoduše a rychle čistitelné, odolné proti uklouznutí a navíc skvěle vypadají.

Design ACO ladder grating sjednocuje všechny důležité potřeby segmentu do jednoho řešení. V podmínkách náročných na hygienu a bezpečnost provozu jsou jedinečným řešením zaručujícím optimální chod výroby.