Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

ACO Industries


Piknik pro zaměstnance k oslavě 25. výročí založení firmy

Babí léto se letos opravdu vydařilo, a proto jsme využili slunečného počasí k neformálnímu setkání s našimi zaměstnanci. V úterý 18. září 2018 jsme pro všechny kolegy připravili malý poobědový piknik.

Tým jídelny pod vedením pana Veselíka nás navnadil už v jídelně a připravil slavnostní menu. Mohli jsme si pochutnat na carpacciu z červené řepy s kozím sýrem a piniovými oříšky, pečeném husím stehýnku se zelím a knedlíkem, bifteku s pepřovou omáčkou a opečenými brambory nebo na filetu z candáta s mačkanými bramborami.

Po obědě se pak všichni zaměstnanci občerstvili kávou z rukou managementu, osladili si život jablečným závinem, poseděli s přáteli a přečetli si výroční ACO Noviny. To vše za hudebního doprovodu kapely našeho IT manažera Rudy Kubíčka. Domů si pak odnášeli nejenom dobrou náladu, ale také červený hrníček se symbolem 25. výročí firmy ACO.

Na konci pikniku jsme speciálně poděkovali těm kolegům, kteří s námi táhnou za jeden provaz od založení firmy.