Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

ACO Industries


Návštěva z ACO Tiefbau

Ve čtvrtek 22. 2. 2018 proběhlo u nás v Přibyslavi setkání více než 100 obchodníků z ACO Tiefbau, kteří v prostorách naší firmy diskutovali o svých obchodních plánech na rok 2018 a o společné vizi ONE21.

Němečtí kolegové, včetně majitele ACO, pana Ahlmanna, byli nadšeni z toho, co viděli během prohlídek výroby. Obchodníky výrobou provedli naši ambasadoři pan Lukáš Kaisler, Pavel Čížek, Jaroslav Říčka, Jiří Musil a Jan Češka. Konference a představení výrobků probíhala v rámci celého dne v naší expediční hale, která se během několika málo dní změnila v kompetenční centrum evropského formátu. Organizační část setkání připravily Alena Mikuličová a Martina Filippi. V pátek němečtí kolegové pokračovali návštěvou ACO Tábor, kde vše také proběhlo na jedničku. Děkujeme všem našim zaměstnancům za perfektní přípravu areálu a jednotlivých pracovišť. Udělali jsme velký dojem a prohloubili důvěru obchodníků v naše výrobky!