Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

ACO Industries


Návštěva prezidenta EHEDG

Knuth Lorenzen, prezident EHEDG, navštívil Přibyslav – sídlo vedení a výrobního závodu ACO Industries, jednoho z předních světových specialistů na odvodnění.

Během návštěvy, uskutečněné začátkem března pan Lorenzen absolvoval prohlídku výrobní a vývojové základny ACO, a také se zde setkal s nejvyššími představiteli ACO Čína, kteří pomáhají EHEDG v založení nové regionální sekce EHEDG v této zemi.

Jan Císek, generální ředitel společnosti ACO Industries k. s., říká: “EHEDG je neocenitelným zdrojem osvědčených postupů a pozitivním hybnou silou v potravinářském průmyslu. Návštěva Knutha Lorenzena a naše zapojení do zakládání regionální sekce EHEDG v Číně odráží sílu vztahu ACO s EHEDG i náš dlouhodobý závazek soustředit se na zlepšování hygienických standardů při zpracování potravin během všech jeho procesů. Těšíme se na podporu pana Lorenzena a jeho týmu v příštích měsících.”

ACO bylo prvním výrobcem odvodnění, který se stal členem EHEDG. Společnost také hrála klíčovou roli při vytváření dvou nových regionálních organizací EHEDG v Evropě a její technický ředitel je autorem kapitoly “Hygienický design podlahových odvodňovacích prvků”, kapitola ročenky EHEDG (2013/2014). V poslední době se ACO také podílelo na tvorbě metodického dokumentu EHEDG ‘Doc 44’ a ve spolupráci s dalšími odborníky z potravinářského průmyslu hrálo klíčovou roli v jeho vývoji.

Spolupráce společnosti s EHEDG je klíčovou součástí jeho filozofie HygieneFirst – přístupu k hygienickému designu odvodnění, který ztělesňuje závazek ACO ke zvyšování standardů v každé části hygienického procesu odvodnění od návrhu a instalace až po čištění a průběžnou údržbu.