Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

ACO Industries


Plavecký výcvik ZŠ Přibyslav

Podnikáme na Vysočině, v oblasti s krásnou přírodou a dobrým stavem ovzduší. Většina našich zaměstnanců je s regionem pevně spojená bydlištěm v blízkém okolí, kde žijí se svými rodinami. I proto je cílem ACO Industries být dobrým sousedem s odpovědným přístupem k okolí a životnímu prostředí. Zároveň se snažíme podpořit alespoň některé sportovní, společenské a sociální aktivity.

Od roku 2016 jsme generálním partnerem tradičních Mlékárenských dnů v Přibyslavi, podporujeme přibyslavský Červený kříž, společně s městem pořádáme ACO PŘIBYSLAVSKÝ BĚH a již pátým rokem sponzorujeme plavecký výcvik pro postižené děti ze speciální třídy Kamarádi při ZŠ Přibyslav.

Děti nám tradičně točí děkovná videa na vánoční setkání ACO. V loňském roce se naše vánoční setkání bohužel nemohlo uskutečnit, a proto se Kamarádi rozhodli nám VIDEO zaslat prostřednictvím e-mailu společně s děkovným dopisem, který s vámi s radostí sdílíme.