Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

ACO Industries


ACO se účastní fotbalového mistrovství světa 2014 v Brazílii

Brazílie jako hostitel fotbalového mistrovství světa ve fotbale 2014 a olympijských her 2016 s velkým nasazením buduje a rekonstruuje stadiony a infrastrukturu pro zajištění bezpečnosti a pohodlí sportovců i návštěvníků.

Skupina ACO se podílela na stavbě jednoho z nejmodernějších stadionů světa, arény Corinthians v Sao Paolu, kam jsme dodali více než 1900 metrů odvodňovacích žlabů. Také rekonstrukce slavného stadionu Maracana v Rio de Janeiru, kde se bude hrát finálový zápas, se neobešla bez našich žlabů. Odvodněním ACO jsou vybaveny i stadiony Arena Patanal (Cuiabá), Arena Pernambuco (Recife) a Estadio Castelão (Fortaleza). Další zajímavou referencí ACO je například rekonstrukce letiště v Sao Paolu.

Na dodávkách do Brazílie se od srpna roku 2013 podílí celkem tři evropské výrobní závody skupiny ACO: Německo, Francie a Česká republika.

Přibyslavskou účast na Mistrovství světa ve fotbale 2014 v Brazílii lze vyjádřit těmito čísly:

  • 14 000 metrů odvodnění monoblok PD200 a RD200 z vysoce odolného polymerbetonu pro nejvyšší zátěže
  • celková hmotnost výrobků 1 420 tun
  • 4 800 palet s výrobky
  • 74 přepravních kontejnerů odeslaných z Hamburku lodí na místo určení