Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

ACO Industries


Historie ACO Industries, Ltd.

Závod ACO v Kulykivě byl založen v roce 2005 v prostorách bývalé koželužny. Výrobní oblast závodu pokrývá 11 000 m². Rekonstrukce probíhala v letech 2005 až 2012. Výroba byla spuštěna ve druhém čtvrtletí roku 2012. V současné době pracuje ve společnosti 70 zaměstnanců. Naše firma poskytuje mladým profesionálům bezplatné školení a podporuje zdokonalování profesních dovedností svých zaměstnanců. Mezi přednosti ACO Industries patří stabilní zaměstnání, dodržování zásad podnikové etiky, příležitost realizovat nápady každého zaměstnance, kariérní růst.

Pomocí hmotných i nehmotných odměn povzbuzuje vedení firmy zaměstnance k ještě lepším výkonům. Pro zaměstnance a jejich děti pořádáme nejrůznější výroční společenské akce, jako jsou festivaly, soutěže v kreslení, loterie, zájezdy, akce zaměřené na ochranu životního prostředí atd. Kromě toho zaměstnance odměňujeme za dodržování bezpečnostních předpisů, za to, že kladou důraz na kvalitu, a za vynikající výkon.

ACO Industries, Ltd., se aktivně angažuje také v dobrovolnické činnosti – podporujeme vojáky, kteří se účastní protiteroristických operací, poskytujeme pomoc dětským domovům, školám a zdravotnickým zařízením.