ACO otevírá své brány 2016

V sobotu 18. 6. 2016 ACO Přibyslav opět otevřelo své brány a přivítalo rekordní počet účastníků. Areál firmy navštívily necelé dva tisíce hostů, z toho cca 500 dětí. Počasí vyšlo na jedničku a atmosféra celého dne byla velmi příjemná.

Kromě tradiční prohlídky výrobních hal byl připraven atraktivní program pro děti i dospělé včetně občerstvení. Celý program byl koncipován v duchu Bořka stavitele a reprezentoval chystanou rekonstrukci naší firmy.

Na pódiu se představila kapela Beatles Revival Pangea, divadlo na chůdách (Drak, Jiří a věž), step aerobic Fanatic HB a kapela Jiří Juránek a UDK v čele s našimi zaměstnanci. V areálu firmy si pak návštěvníci mohli prohlédnout vozidla Kaipan, téměř dvě desítky motorek a exotická zvířata. Pro děti bylo přichystáno malování na obličej, skákací hrad, traktoriáda, fotokoutek s Bořkem stavitelem a samozřejmě stánek se zmrzlinou. Děti byly nedílnou součástí i dalšího bodu programu, jímž bylo slavnostní odhalení sochy NEGATIV od havlíčkobrodského sochaře Radomíra Dvořáka.

Především pro ženy pak byly připraveny kosmetické poradkyně a pro všechny pak dobročinná kavárna s velkým výběrem zákusků.

Hlavním „tahákem“ pro teenagery byli youtubeři Denis a Vláďa, kteří pojali svůj program ve stylu Minecraft. Součástí programu byla i autogramiáda.

Na fotografie z průběhu dne se můžete podívat níže: