Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

ACO Industries


ACO Přibyslav

Přibyslavská ACO Industries je největší výrobní závod ve skupině a zároveň je jedním z největších výrobních podniků na Vysočině s tradicí od roku 1993. Vznikají tu hlavně profesionální nerezové odvodňovací systémy, které slouží například v průmyslových budovách nebo odvodňují venkovní zpevněné plochy. Vedle samotné výroby je pro nás stále důležitější vývoj. Pracujeme na unikátních projektech od prvotních návrhů až po jejich realizaci. Proto v našem vybavení firmy nechybí moderní technologie a zaměstnancům umožňujeme, aby se stali skutečnými experty ve svém oboru.

Zejména v posledních letech přibyslavský závod v inovacích a vývoji pokročil a stal se kompetenčním centrem firmy. Sídlí tu Strategická obchodní oblast ACO pro vnitřní odvodnění budov. Pracovníci z produktového managementu, marketingu a dalších oddělení jsou tak zapojeni do práce mezinárodních týmů, vyvíjejí a následně zavádějí do výroby nové produktové řady, připravují pro ně širokou prodejní i marketingovou podporu. Už dávno nejde o jen výrobu jako takovou.

Do dalšího vývoje produktů a inovací se promítají nové technologie. Podstatou vyvíjených řešení vždy byla a i nadále zůstává voda. Zejména v poslední době je její ochrana stále naléhavější, a tak naši experti hledají moderní řešení, která k ochraně vody přispívají.

Volné pozice

HygieneFirst

V potravinářském průmyslu má odvodňovací systém zásadní vliv na celkovou hygienu a bezpečnost provozu. ACO odvodnění splňuje nejpřísnější hygienické požadavky tak, aby bylo zabráněno kontaminaci škodlivými bakteriemi a potraviny byly zpracovány v bezpečném prostředí.

Více informací

Nabídka kapacit povrchových úprav

Kvalitní povrchové úpravy mají zásadní význam pro dlouhou životnost výrobků vystavených agresivním vlivům prostředí, ovlivňují vzhled a přímo se podílí na hygienických vlastnostech produktu.

Naše technologie zahrnují:

  • Moření a pasivace nerezové oceli
  • Elektrochemické leštění nerezové oceli
  • Tryskání nerezové oceli
  • Žárové zinkování

Jsme držitelem certifikátu, který nám umožňuje poskytovat služby i pro jaderné programy významných nadnárodních společností.

Rádi Vám připravíme nabídku na míru Vašim požadavkům a zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

Zjistit více