ACO otevírá své brány 2015

Sobota 20. 6. 2015 byla dnem, kdy ACO Industries k.s. otevřelo své brány pro rodiny zaměstnanců, oficiální hosty i širokou veřejnost.

Tradičně velký zájem byl o prohlídku závodu. Ta byla letos o to zajímavější, že se uvádělo do provozu nové robotizované laserové svařovací pracoviště. O přestřižení pásky se postarala poslankyně Jana Fischerová společně s generálním ředitelem Janem Cískem.

Přes spíše dubnové počasí prošlo branami společnosti přes 1200 návštěvníků. Kromě prohlídky závodu byl připraven bohatý program pro děti a dospělé. I díky trapnomágovi Richardu Nedvědovi a zajímavým aktivitám v areálu firmy bylo o zábavu dobře postaráno. Na malé návštěvníky při prohlídce navíc čekala soutěž s příhodným názvem Jak se co dělá.

Po celý den byla v provozu Dobročinné kavárna, aktivita zaměstnanců firmy zaměřená na podporu aktivit Dětského domova v Humpolci. Koupí kávy, čaje a zákusků vydělala kavárna téměř 10 tisíc korun. Společnost ACO Industries k.s. vybrané peníze na letní pobyt v přírodě navíc zdvojnásobila.