Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

ACO Industries

ACO Tábor | Svářeč plastů

ACO Industries Tábor s.r.o. hledá nové zaměstnance. Pokud jsi manuálně zručný, umíš číst ve výkresech a jsi fyzicky zdatný, možná by tahle role mohla být to pravé pro Tebe.

Náplň práce:

  • Očištění a příprava ploch pro svařování
  • Předběžná úprava obrobku, vyrovnání a upnutí svařovaného materiálu
  • Svařování svářečkou a ručním extruderem
  • Konečná úprava sváru a čištění a kontrola spoje
  • Evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
  • Práce s ručním nářadím
  • Manipulace pomocí jeřábu a VZV

Požadujeme:

  • Dobrá znalost čtení výkresové dokumentace
  • Zručnost
  • Zkušenost práce s ručním elektrickým nářadím (frézka, hoblík atd.)
  • Zkušenost se svařováním termoplastů výhodou
  • Fyzická zdatnost
  • Ochota pracovat ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední směna, volné víkendy)

Nabízíme:

  • Nástupní hrubá mzda od 25.200 Kč (dle zkušeností)
  • Měsíční výkonnostní prémie
  • Příplatek za odpolední směnu 25 Kč/hod
  • Příspěvek na dopravu 2 Kč/km a stravování 80 Kč/den
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodná nabídka volaní v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské firemní akce
  • Firemní chata v Orlických horách

Kontakt

ACO Industries Tábor s.r.o.

Vendula Kubíčková
HR Specialist

Průmyslová 1158
391 01 Sezimovo Ústí
Česká republika
GSM: +420 721 135 009

E-mail: vkubickova@aco.cz