ACO Tábor | Vedoucí výroby

12. 5. 2020

Náplň práce:

  • Řízení a organizace výroby, zajištění bezproblémového chodu výroby.
  • Plánování výrobních kapacit a zdrojů z hlediska plnění termínů zakázek
  • Vedení, motivace a trénink podřízených pracovníků
  • Zajišťování maximálního vytížení strojů a zařízení
  • Vedení úseku údržby
  • Implementace procesů vedoucích k trvalému zlepšování
  • Předkládání návrhů investic, rozšiřování kapacit a reorganizace výroby
  • Zpracování analýz a informací o stavu výroby
  • Definování nápravných a preventivních opatření v případě zjištěných neshod
  • Řízení vhodných pracovních podmínek a dohled nad dodržováním BOZP
  • Úzká spolupráce v rámci skupiny na mezinárodní úrovni

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • Znalost technické dokumentace
  • Praxe min. 3 roky na podobné vedoucí pozici
  • AJ na komunikativní úrovni - mezinárodní prostředí
  • Práci s MS Office, znalost systému Navision a SAP výhodou
  • Zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, týmový duch
  • Pozitivně nastavené myšlení, znalost ekonomiky provozu, skvělé organizační schopnosti
  • Schopnost samostatné práce a aktivní zapojení do firemních procesů

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní rodinné zahraniční firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Služební telefon, notebook
  • Důkladné zaškolení a podpora ve vzdělávání
  • Výhodná nabídka volaní v rámci firemního tarifu a ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek
  • Firemní chata v Orlických horách
  • Motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností

Kontakt

ACO Industries Tábor s.r.o.

Gábina Procházková
HR manager

Průmyslová 1158
391 01 Sezimovo Ústí
Česká republika
GSM: +420 724 011 771

E-mail: kariera@aco.cz