ACO Tábor | Vedoucí logistiky a plánování

12. 5. 2020

Náplň práce:

  • Odpovědnost za správnou a včasnou expedici/dodání zboží
  • Řízení a optimalizace skladových pozic
  • Řízení obalového a odpadového hospodářství (nákup, skladování, likvidaci, evidenci)
  • Kontrola a optimalizace nákladů na externí dopravy
  • Vedení úseku plánování
  • Implementace procesů vedoucích k trvalému zlepšování
  • Odpovědnost za inventarizaci skladu
  • Příprava reportů a akčních plánů pro vedení společnosti
  • Vedení, motivace a trénink podřízených pracovníků.
  • Úzká spolupráce v rámci skupiny na mezinárodní úrovni

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Praxe v oboru a zkušenosti v oblasti skladových procesů
  • Práci s MS Office, znalost systému Navision a SAP výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni - mezinárodní prostředí
  • Zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, týmový duch
  • Být pozitivní osobnost a mít příjemné vystupování
  • Schopnost samostatné práce a aktivní zapojení do firemních procesů

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní rodinné zahraniční firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Služební telefon, notebook
  • Důkladné zaškolení a podpora ve vzdělávání
  • Výhodná nabídka volaní v rámci firemního tarifu a ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek
  • Firemní chata v Orlických horách
  • Motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností

Kontakt

ACO Industries Tábor s.r.o.

Gábina Procházková
HR manager

Průmyslová 1158
391 01 Sezimovo Ústí
Česká republika
GSM: +420 724 011 771

E-mail: kariera@aco.cz