ACO Tábor | Technik BOZP a PO

12.3.2021

Náplň práce:

  • Zastřešení oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví
  • Spoluvytváření kultury bezpečného podniku
  • Identifikace a prevence rizik v BOZP a PO
  • Prevence a kontrola dodržování pravidel
  • Implementace směrnic BOZP a PO, EMS
  • Motivace a školení zaměstnanců
  • Monitoring pracovního prostředí ve spolupráci s poskytovatelem pracovnělékařské služby
  • Zajištění interních a externích auditů BOZP, preventivních požárních prohlídek
  • Dohled na způsob nakládání s odpady, chemickými látkami, energiemi, vodou, znečišťování ovzduší a půdy
  • Reporting

Požadujeme:

  • Vzdělání SŠ/VŠ, praxi v oboru
  • Odbornou způsobilost v prevenci rizik (ve smyslu zákona č.309/2006 Sb.)
  • Znalosti v oblasti požární ochrany
  • Zkušenosti s audity EMS, případně BOZP (není podmínkou)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • ŘP skupiny B
  • Vyrovnanou osobnost, která považuje ochranu bezpečnosti a zdraví za své poslání
  • Vlídnou důslednost a zároveň rozhodnost
  • Dlouhodobou spolupráci

Nabízíme:

  • Možnost využití pružné pracovní doby
  • Notebook, služební telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Výhodná nabídka volání v rámci firemního tarifu pro členy rodiny
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností
  • Osobní i profesní růst

Kontakt

ACO Industries Tábor s.r.o.

Gábina Procházková
HR manager

Průmyslová 1158
391 01 Sezimovo Ústí
Česká republika
GSM: +420 724 011 771

E-mail: gprochazkova@aco.cz