ACO Tábor | Technicko-obchodní podpora

24.5.2021

Náplň práce:

  • Každodenně komunikovat se zákazníky
  • Poskytovat technické poradenství
  • Přípravovat podklady pro nabídková řízení
  • Vyjasňovat technickou dokumentaci, upřesňovat specifikaci, připravovat podklady pro další zpracování
  • Posuzovat vyrobitelnost a zároveň možnost využití standardních výrobků
  • Kontrolovat správnost, úplnost údajů ve výkresech a cenových nabídkách
  • Evidovat a aktualizovat informace o projektech
  • Koordinovat speciální (nestandardní) projekty pro zákazníky
  • Podporovat spolupráci ve svěřených ACO skupinách

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického zaměření, pozice vhodná I pro absolventy
  • Aktivní znalost AJ (minimálně na úrovni B2) pro každodenní komunikaci
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Znalost technické dokumentace
  • Pro-zákaznický přístup
  • Schopnost týmové spolupráce, sdílení získaných zkušeností a informací

Nabízíme:

  • Motivující platové ohodnocení
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Jsme opravdu flexibilní - možnost využití pružné pracovní doby, homeoffice
  • Podporu ve vzdělávání a tvém dalším rozvoji
  • Benefitní karty s vlastním výběrem využití
  • Dovolenou 25 dní v roce, příspěvek na stravování a další firemní benefity

Kontakt

ACO Industries Tábor s.r.o.

Gábina Procházková
HR manager

Průmyslová 1158
391 01 Sezimovo Ústí
Česká republika
GSM: +420 724 011 771

E-mail: gprochazkova@aco.cz , kariera@aco.cz