ACO Tábor | Svářeč plastů

12.7.2021

ACO Tábor rozšiřuje výrobu – hledáme další nové zaměstnance

Náborový příspěvek 20 000 Kč

Náplň práce:

  • Manipulace s plastovými polotovary a výrobky
  • Svařování PE, PP pomocí svařovací pistole, extruderu a polyfůze
  • Provádění samokontroly svařovaných výrobků
  • Práce s ručním nářadím
  • Dvousměnný provoz

Požadujeme:

  • Střední vzdělání s výučním listem
  • Manuální zručnost, technické myšlení
  • Výborná znalost a orientace ve výkresové dokumentaci
  • Fyzická zdatnost
  • Praxe ve sváření plastů výhodou

Nabízíme:

  • Mzdu, kterou může pracovník ovlivnit svými výsledky
  • Měsíční týmové prémie
  • Příplatek za odpolední směnu 25 Kč
  • Příspěvek na dopravu 1 Kč/km a stravování 50 Kč/den
  • Zázemí stabilní rodinné zahraniční firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodná nabídka volání v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek
  • Firemní chata v Orlických horách

Kontakt

ACO Industries Tábor s.r.o.

Gábina Procházková
HR Manager

Průmyslová 1158
391 01 Sezimovo Ústí
Česká republika
GSM: +420 724 011 771

E-mail: gprochazkova@aco.cz