ACO Industries

ACO Tábor | Správce budov a zařízení

26. 7. 2019

Náplň práce:

  • Řízení, plánování a organizace činností spojených s údržbou svěřených objektů a strojů a zajišťování jejich bezproblémového chodu
  • Zajištění příslušných revizí a technických řešení oprav
  • Tvorba podkladů pro cenové nabídky od dodavatelů
  • Spolupráce s dodavatelskými firmami v rámci správy budov, revizí, oprav atd
  • Řešení případných mimořádných událostí a havárií
  • Zajištění preventivní a operativní údržby strojů a zařízení
  • Najímání odborných pracovníků a firem, zajištění výběrového řízení na stavební úpravy a údržbové práce včetně koordinace jejich prací
  • Spolupráce a koordinace s firmou zajišťující hlídací a úklidové služby v areálu
  • Zajišťování servisu energií pro chod společnosti
  • Znalosti v oblasti technického zařízení budov (EPS, EZS, strojní zařízení atd.) - výhodou

Požadujeme:

  • Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
  • Praxe v oblasti technického zařízení budov a údržby strojů
  • Schopnost samostatné práce a aktivní přístup
  • Uživatelskou znalost prostředí Windows a MS Office
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Pozitivní a zodpovědný přístup ke svěřené práci
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Možnost využití pružné pracovní doby
  • Notebook, služební telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností
  • Osobní i profesní růst – podpora ve vzdělávání
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Dlouhodobou pracovní perspektivu

Kontakt

ACO Industries Tábor s.r.o.

Gábina Procházková
Personální specialista

Průmyslová 1158
391 01 Sezimovo Ústí
Česká republika
GSM: +420 724 011 771

E-mail: kariera@aco.cz