ACO Industries

ACO Tábor | Skladník | Výroba

30. 11. 2018

Náplň práce:

  • Zajišťovat činnosti spojené s optimalizací skladovacích procesů a expedicí výrobků
  • Přijímání zboží, kontrola dodacích listů a dalších dokumentů doprovázejících zboží
  • Ukládání, kontrola a skladování zboží
  • Balení, paletizace a příprava zboží pro expedici pro výrobu sklolaminátových nádrží
  • Odbavování, kusových a vozových zásilek
  • Manipulační práce
  • Zaskladňování výroby
  • Vedení příslušné evidence a dokumentace skladu

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání
  • Dobrá znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, Explorer)
  • Znalost NJ nebo AJ výhodou
  • Praxe s řízením VZV

Nabízíme:

  • Mzdu složenou z pevné a prémiové části, kterou může pracovník ovlivnit svými výsledky
  • Zázemí stabilní rodinné zahraniční firmy.
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  • Výhodná nabídka volaní v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek
  • Firemní chata v Orlických horách
  • Motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností

Kontakt

ACO Industries Tábor s.r.o.

Gábina Procházková
Personální specialista

Průmyslová 1158
391 01 Sezimovo Ústí
Česká republika
GSM: +420 724 011 771

E-mail: kariera@aco.cz