ACO Industries

ACO Tábor | Referent logistiky | Administrativa

19. 9. 2019

Náplň práce:

  • Příjem zboží (fyzická přejímka, kontrola zboží, evidence do informačního systému)
  • Příprava podkladů pro fakturaci
  • Účtování převodu zboží mezi středisky
  • Inventarizace materiálových zásob, označení zboží (štítky)
  • Vyřizování reklamací zboží ve spolupráci s oddělením nákupu
  • Další administrativní i skladové činnosti
  • Vystavování nakládkových listů a mezinárodních přepravních dokladů (CMR apod.)

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • Zkušenost se skladovou logistikou
  • Dobrá znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, Explorer), Navision a SAP výhodou
  • Pečlivost, týmová spolupráce, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita

Nabízíme:

  • Motivační mzdový systém, který může pracovník ovlivnit svými výsledky
  • Týmové prémie
  • Zázemí stabilní rodinné zahraniční firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodná nabídka volaní v rámci firemního tarifu, ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek
  • Firemní chata v Orlických horách
  • Motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností
  • Jednosměnný provoz

Kontakt

ACO Industries Tábor s.r.o.

Gábina Procházková
Personální specialista

Průmyslová 1158
391 01 Sezimovo Ústí
Česká republika
GSM: +420 724 011 771

E-mail: kariera@aco.cz