ACO Tábor | Product manager pro čištění povrchových vod

13.10.2021

Náplň práce:

  • Strategické řízení přiděleného produktového portfolia a servisu
  • Mapování a plnění měnících se požadavků trhu
  • Zlepšování tržní pozice
  • Podpora produktů (školení a osvěta) pro ACO partnery
  • Pravidelná analýza odvětví, trhu a konkurentů, včetně segmentací koncových uživatelů a zákazníků
  • Spolupráce s týmem vývojářů optimalizaci a zlepšování použitelnosti svěřených produktů
  • Dohled nad svěřenými produkty, sledování výkonnosti, reporting
  • Řešení konkrétních aplikací a příležitostí
  • Úzká spolupráce s oddělením technologie, výroby a obchodu
  • Podpora mezinárodních projektových týmů
  • Koordinace s marketingovými a prodejními týmy za účelem kontroly a plnění marketingové strategie
  • Tvorba produktové dokumentace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • VŠ nebo SŠ technického směru
  • Znalost anglického jazyka (B2) pro komunikaci se zahraničím; znalost německého jazyka výhodou
  • Praxe na podobné pozici výhodou, vhodné i pro absolventy
  • Znalost produktového marketingu
  • Otevřené naslouchání, umění vystupovat a reprezentovat, analytické myšlení, obchodní duch
  • Schopnost týmové spolupráce, sdílení získaných zkušeností a informací
  • Ochota cestovat do zahraničí
  • MS Office
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Co vám můžeme nabídnout:

  • Možnost využití pružné pracovní doby
  • Notebook, služební telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností
  • Osobní i profesní růst – podpora ve vzdělávání
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Dlouhodobou pracovní perspektiva

Kontakt

ACO Industries Tábor s.r.o.

Gábina Procházková
Personální specialista

Průmyslová 1158
391 01 Sezimovo Ústí
Česká republika
GSM: +420 724 011 771

E-mail: gprochazkova@aco.cz