ACO Tábor | Plánovač/ka výroby

24.5.2021

Náplň práce:

  • Plánování výrobních kapacit
  • Sestavování krátkodobých a dlouhodobých plánů výroby
  • Kapacitní propočty
  • Kontrola plnění plánu a rozpracovanosti výroby
  • Pravidelná interakce s obchodním oddělením, nákupem, technickou přípravou výroby a výrobou
  • Neustálé zlepšování plánovacích procesů
  • Reporting

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického směru
  • Prokazatelná praxe z oblasti plánování, strojírenská výroba a znalost souvislostí výrobních procesů výhodou
  • Znalost plánování zakázkové výroby a kapacitního plánování výhodou
  • Znalost anglického jazyka (min. úroveň B1)
  • PC znalosti - MS Office - Word, Excel
  • Znalost ERP systému (Navision, SAP výhodou)
  • Výborná schopnost plánovat, organizovat, vyhodnocovat, pracovat systémově
  • Pečlivost a důslednost
  • Proaktivní přístup, samostatnost a odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Jednosměnný provoz, pružná pracovní doba
  • Zázemí stabilní rodinné zahraniční firmy
  • Služební IPhone, notebook s využitím i pro soukromé účely
  • Skvělý tým a kolegy
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, vzdělávání
  • Výhodnou nabídka volaní v rámci firemního tarifu a ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce
  • Firemní chata v Orlických horách

Kontakt

ACO Industries Tábor s.r.o.

Gábina Procházková
HR manager

Průmyslová 1158
391 01 Sezimovo Ústí
Česká republika
GSM: +420 724 011 771

E-mail: gprochazkova@aco.cz , kariera@aco.cz