ACO Industries

26. 7. 2019

Náplň práce:

  • Organizace práce ve svěřeném výrobním úseku
  • Zajišťování úkolů stanovených operativním plánem výroby
  • Kontrola činnosti na pracovišti a dodržování daných postupů a předpisů společnosti
  • Zajištění nápravných opatření k neshodám
  • Spolupráce s ostatními úseky organizace
  • Vedení příslušné dokumentace
  • Kontrola technických stavů strojů, zařízení, měřících přístrojů, nářadí atd.
  • Vedení prvotní personální agendy a zpracování podkladů pro docházku, účtování transfer
  • Spolupráce při inventurách
  • Implementace Lean a 5S standardů

Požadujeme:

  • Středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
  • Praxe ve výrobní firmě na obdobné pozici min 5let
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Schopnost převzít odpovědnost za výsledky svěřeného úseku
  • Dobrá znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, Explorer)
  • Znalost NJ nebo AJ výhodou
  • Pečlivost, týmová spolupráce, schopnost plánování, zodpovědnost, komunikativnost

Nabízíme:

  • Zajímavé platové ohodnocení a výkonnostní měsíční prémie
  • Zázemí stabilní rodinné zahraniční firmy
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • Výhodná nabídka volaní v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek
  • Firemní chata v Orlických horách
  • Motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností

Kontakt

ACO Industries Tábor s.r.o.

Gábina Procházková
Personální specialista

Průmyslová 1158
391 01 Sezimovo Ústí
Česká republika
GSM: +420 724 011 771

E-mail: kariera@aco.cz