ACO Tábor | Manažer kvality

17.3.2021

Náplň práce:

  • Vytvoření vize, koncepce kvality
  • Odpovědnost za nastavení a plnění cílů kvality
  • Zodpovědnost za firemní procesy
  • Řízení dokumentace a norem kvality
  • Zavádění moderních metod a nástrojů
  • Řešení reklamací a interních neshod, návrhy nápravných opatření
  • Provádění interních i externích auditů
  • Zajištění vstupní, mezioperační a výstupní kontroly, metrologie
  • Tvorba podkladů a reportů pro vedení organizace

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Praxe min. 3 roky v oblasti řízení kvality
  • AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
  • Práci s MS Office, znalost systému Navision a SAP výhodou
  • Prokazatelné znalosti integrovaného systému kvality
  • Znalost požadavků normy ISO 9001
  • Leadership, koncepční myšlení, agilní přístup
  • Pozitivní nastavení, schopnost propojovat týmy
  • Schopnost navrhovat a realizovat změny

Nabízíme:

  • Možnost využití pružné pracovní doby
  • Notebook, služební telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností
  • Osobní i profesní růst – podpora ve vzdělávání
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Dlouhodobou pracovní perspektivu

Kontakt

ACO Industries Tábor s.r.o.

Gábina Procházková
Personální specialista

Průmyslová 1158
391 01 Sezimovo Ústí
Česká republika
GSM: +420 724 011 771

E-mail: gprochazkova@aco.cz