ACO Tábor | Technolog

22.9.2020

Náplň práce:

  • Tvorba a aktualizace technologických a pracovních postupů
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Spolupráce na vývoji nových výrobků
  • Spolupráce při řešení zákaznických reklamací a vnitřních neshod
  • Komunikace a úzká spolupráce s dalšími odděleními (zákaznický servis, obchodní oddělení, TPV, výroba, logistika)
  • Zavádění nových zařízení do výroby

Požadujeme:

  • Zkušenosti s technologií zpracování plastů a výroby laminátu výhodou
  • Znalost technické dokumentace
  • Znalost práce s PC (Excel, Word, výhoda Autocad, SAP, XPPS, Navision)
  • Anglický jazyk úroveň min. B1
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Zodpovědnost, samostatnost, důslednost
  • Analytické myšlení

Nabízíme:

  • Možnost využití pružné pracovní doby
  • Notebook, služební telefon
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Výhodná nabídka volání v rámci firemního tarifu pro členy rodiny
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností
  • Osobní i profesní růst

Kontakt

ACO Industries Tábor s.r.o.

Gábina Procházková
HR manager

Průmyslová 1158
391 01 Sezimovo Ústí
Česká republika
GSM: +420 724 011 771

E-mail: kariera@aco.cz