ACO Tábor | Hlavní finanční účetní

16.7. 2020

Náplň práce:

  • zajišťování měsíční a roční uzávěrky a dalších běžných účetních činností
  • komunikace s auditory, koordinační role při účetních a daňových auditech
  • zodpovědnost za přiznání k DPH, za kontrolní hlášení, souhrnné hlášení a přiznání k silniční dani
  • zodpovědnost za účtování a evidenci majetku
  • účast na prvotním pořizování účetních dokladů
  • komunikace se mzdovou účtárnou
  • zodpovědnost za statistické vykazování

Požadujeme:

  • vzdělání ekonomického směru
  • znalost anglického jazyka
  • prokazatelná praxe v oblasti účetnictví
  • zkušenosti s programem SAP výhodou

Nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • výhodná nabídka volaní v rámci firemního tarifu
  • výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností
  • osobní i profesní růst

Kontakt

ACO Industries Tábor s.r.o.

Gábina Procházková
HR manager

Průmyslová 1158
391 01 Sezimovo Ústí
Česká republika
GSM: +420 724 011 771

E-mail: kariera@aco.cz