ACO Tábor | Dělník rotomouldingu

17.3.2021

Náplň práce:

  • Obsluha zařízení pro výrobu plastových odlitků
  • Vyplňování hliníkových forem granulátem a vyjímání hotových výrobků
  • Jednoduchá práce s pomocnou jeřábovou dráhou
  • Dokončovací práce – odstranění měkkých plastových otřepů ručními nástroji
  • Montáž a kompletace výrobků – fixace a osazování kovovým roštem
  • Vedení evidence odvedené práce
  • Pravidelná kontrola výrobků běžnými měřícími prostředky
  • Ruční manipulace s výrobky
  • Práce s paletovým vozíkem

Požadujeme:

  • Střední vzdělání s výučním listem
  • Manuální zručnost, přesnost, prostorová představivost
  • Technické myšlení
  • Spolehlivost

Nabízíme:

  • Motivační mzdový systém, který může pracovník ovlivnit svými výsledky
  • Týmové prémie
  • Zázemí stabilní rodinné zahraniční firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodná nabídka volaní v rámci firemního tarifu a ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek
  • Firemní chata v Orlických horách
  • Motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností
  • Třísměnný provoz

Kontakt

ACO Industries Tábor s.r.o.

Gábina Procházková
Personální specialista

Průmyslová 1158
391 01 Sezimovo Ústí
Česká republika
GSM: +420 724 011 771

E-mail: gprochazkova@aco.cz