ACO Tábor | Administrativní podpora skladu

12. 5. 2020

Náplň práce:

  • příjem zboží (fyzická přejímka, kontrola zboží, dodací listy, evidence do informačního systému)
  • příprava podkladů pro fakturaci
  • účtování převodu zboží mezi středisky
  • inventarizace materiálových zásob, označení zboží (štítky)
  • vyřizování reklamací zboží ve spolupráci s oddělením nákupu
  • další administrativní i skladové činnost
  • vystavování nakládkových listů a mezinárodních přepravních dokladů (CMR apod.)
  • objednávání dopravy

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • zkušenost se skladovou logistikou
  • práci s MS Office, Navision a SAP výhodou
  • zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, týmový duch
  • být pozitivní osobnost a mít příjemné vystupování
  • schopnost samostatné práce a aktivní zapojení do firemních procesů

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní rodinné zahraniční firmy
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební telefon, notebook
  • Výhodná nabídka volaní v rámci firemního tarifu a ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek
  • Firemní chata v Orlických horách
  • Motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností
  • Jednosměnný provoz

Kontakt

ACO Industries Tábor s.r.o.

Gábina Procházková
HR manager

Průmyslová 1158
391 01 Sezimovo Ústí
Česká republika
GSM: +420 724 011 771

E-mail: kariera@aco.cz