ACO Přibyslav | Technolog - kalkulant

28.9.2020

Náplň práce

  • Stanovování a správa technologických dat u technologických postupů
  • Optimalizace výrobních postupů
  • Normativní činnost určování spotřeby práce
  • Stanovení nákladových cen
  • Práce s daty v informačním systému
  • Navrhování a aktualizace technologických postupů práce
  • Tvorba normativů pro určování spotřeby práce

Očekáváme

  • Střední odborné vzdělání se strojním zaměřením zakončené maturitou
  • Orientace ve výrobní dokumentaci
  • Zkušenosti s technologií tváření a dělení materiálů (svařování apod.)
  • Zkušenosti se systémy stanovení nákladových cen
  • Pokročilou znalost MS Excel (práce s objemnými soubory dat, tvorba kontingenčních tabulek a grafů, analýza dat apod.)
  • Znalost MS Word a MS PowerPoint
  • Anglický jazyk na úrovni A2 podmínkou
  • Samostatnost, spolehlivost, komunikativnost, flexibilita, odolnost proti stresu

Nabízíme

  • Notebook
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodná nabídka volání v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Firemní chata v Orlických horách
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Skvělou firemní kulturu, společenské akce a spoustu dalšího...

Kontakt

ACO Industries k.s.

Jitka Henzlová
Personální specialista

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika
TEL: +420 569 491 204
GSM: +420 724 011 733
E-Mail: prace@aco.cz