ACO Přibyslav | Technik kvality/Zlepšovatel procesů

3.6.2021

Chceš smysluplnou práci, kde můžeš využít svůj potenciál v oblasti kvality?
Máš zkušenosti s nastavováním a zlepšováním procesů a SAP Ti není cizí? Přijď k nám!

Hlavní pracovní náplň

  • Nastavování a zlepšování procesů kvality v SAP
  • Práce v mezinárodním týmu v rámci nastavování procesů souvisejících s kvalitou v SAP
  • Administrace zákaznických reklamací
  • Koordinace řešitelského týmu zákaznických reklamací
  • Provádění a koordinace kontroly vzorků před odesláním zákazníkovi
  • Poskytování poradenství pracovníkům výroby s ohledem na požadavky výrobku, způsobů měření apod.
  • Zlepšování interních procesů na základě podnětů z reklamací a interní neshod
  • Budeš klíčovým uživatelem modulu kvality v SAP

Co bychom od tebe chtěli

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • AJ slovem i písmem – B2 výhodou (denní komunikace)
  • Praxe ve strojírenství na obdobné pozici
  • Znalost technické dokumentace; orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost práce s PC – balíček MS Office
  • Znalost metod PDCA , 8D
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Motivující platové ohodnocení
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Jsme opravdu flexibilní - možnost využití pružné pracovní doby, homeoffice samozřejmostí
  • Podporu ve vzdělávání a tvém dalším rozvoji
  • Karta eBenefity s vlastním výběrem využití na sport, zdraví, kulturu
  • Dovolenou 25 dní v roce, příspěvek na stravování a další firemní benefity
  • Možnost využití rekreační chaty
  • Možnost aplikovat teoretické znalosti v praxi a podílet se na dalším rozvoji společnosti
  • Motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

Kontakt

ACO Industries k.s.

Jitka Henzlová
Personální specialista

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika
TEL: +420 569 491 204
GSM: +420 724 011 733
E-Mail: jhenzlova@aco.cz