ACO Industries

ACO Přibyslav | Technik kvality

7. 2. 2019

Náplň práce

  • Dohlíží na dodržování standardů kvality v provozu
  • Zdokonaluje standardy kvality – svým přístupem zvyšuje povědomí o kvalitě u zaměstnanců
  • Namátkově provádí kontrolu výrobků v rámci činností výrobního střediska
  • Provádí kontrolu vzorků odeslaných zákazníkovi
  • Řídí a spolupracuje na řešení neshod od interních dodavatelů
  • Spolupracuje na řešení neshod od zákazníků nastavuje preventivní opatření

Požadujeme

  • Samostatnost, komunikativnost, zaměřený na cíle, systémovost, smysl pro povinnost

Nabízíme

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodná nabídka volání v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek, zájezdy…
  • Firemní chata v Orlických horách
  • Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti

Kontakt

ACO Industries k.s.

Jitka Henzlová
Personální specialista

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika
GSM: +420 724 011 733

E-mail: prace@aco.cz