Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

ACO Přibyslav | Technik kvality

11.1.2022

Hlavní pracovní náplň

  • Namátkově provádí kontrolu výrobků a polotovarů během výrobního procesu
  • Podporuje pracovníky výroby s ohledem na požadavky výrobku, způsobů měření, apod.
  • Zaznamenává abnormality do systému neshod, řídí nastavení a implementaci nápravných opatření
  • Provádí výstupní kontrolu výrobku, zpracovává protokol o výstupní kontrole
  • Spolupracuje na řešení zákaznických reklamací, řídí nastavení a implementaci nápravných opatření
  • Spolupracuje na řešení neshod od interních dodavatelů včetně nápravných opatření

Co bychom od tebe chtěli

  • Úplné střední odborné s maturitou, SŠ technického zaměření
  • Praxe v oboru vítána
  • Technický background -> schopnost číst výrobní dokumentaci
  • Pečlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k řešení problémů
  • Schopnost šířit povědomí o kvalitě přímo ve výrobě
  • Ochota vzdělávat se
  • Znalost SAP výhodou
  • Řidičský průkaz B

Nabízíme

  • Zajímavé mzdové podmínky
  • Práci v jednosměnném provozu
  • Práci ve stabilní a perspektivní firmě
  • Další profesní rozvoj
  • Firemní jazykové kurzy
  • Dotované závodní stravování
  • Ostatní firemní benefity

Kontakt

ACO Industries k.s.
Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika

Jitka Henzlová
Personální specialista
TEL: +420 569 491 204
GSM: +420 724 011 733
E-Mail: jhenzlova@aco.cz