ACO Přibyslav | Směnový mistr - logistika

27.7.2021

Do našeho týmu logistiky hledáme zkušeného kolegu, který má smysl pro organizaci a dokáže sám navrhovat efektivní řešení. Pokud jsi již na stejné pozici načerpal zkušenosti, pojď s námi budovat a posouvat náš logistický tým!

Náplň práce

  • Plánování, organizace a řízení přidělené směny
  • Odpovědnost za kvalitu a včasnost práce v expedičním skladu, skladu příjmu a interní logistiky
  • Dohled nad dodržováním standardu kvality, úklidu na pracovišti a zásad bezpečnosti práce
  • Spolupráce při plánování a provádění inventur
  • Spolupráce s jinými odděleními
  • Reporting Manažerovi logistického centra

Požadujeme

  • Zkušenost se skladovými procesy a manipulační technikou
  • Zkušenost s vedením týmu pracovníků
  • PC dovednosti (MS Word, MS Excel, ideálně MS Navision)
  • Vysoké pracovní nasazení a časová flexibilita
  • Aktivní a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
  • Loajalitu k firmě a příjemné vystupování
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • smluvní mzda dle úrovně kompetencí a dosavadní praxe, roční prémie
  • příspěvek na dopravu
  • dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • výhodná nabídka volání v rámci firemního tarifu
  • výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • společenské akce – rodinný den, vánoční večírek, zájezdy …
  • firemní chata v Orlických horách
  • zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti

Kontakt

ACO Industries k.s.
Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika

Petra Benešová
Personální specialistka
GSM: + 420 737 302 757
E-mail: pbenesova@aco.cz