ACO Přibyslav | Skladník/řidič vysokozdvižného vozíku

8.6.2021

Prostředí skladů je ti blízké nebo jsi šikovný absolvent a chceš proniknout do skladové logistiky?
Jsi zodpovědný, pečlivý a dokážeš táhnout za jeden provaz?
Pak neváhej a pošli nám svůj životopis!

Náplň práce

  • Naskladnění a vyskladnění hotových výrobků a materiálu do skladu
  • Balení výrobků pro koncové zákazníky a výdej materiálu pro výrobu
  • Nakládání a skládání nákladních vozidel
  • Výstupní kontrola
  • Obsluha manipulační techniky -ručně vedených a motorových vozíků
  • Práce s informačním a skladovým systémem firmy

Požadujeme

  • Zkušenost se skladovými procesy a manipulační technikou výhodou
  • Základní dovednosti s PC
  • Vysoké pracovní nasazení a časová flexibilita
  • Aktivní a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
  • Loajalitu k firmě a příjemné vystupování
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • smluvní mzda dle úrovně kompetencí a dosavadní praxe, roční prémie
  • příspěvek na dopravu
  • dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • výhodná nabídka volaní v rámci firemního tarifu
  • výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • společenské akce – rodinný den, vánoční večírek, zájezdy …
  • firemní chata v Orlických horách
  • zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti

Kontakt

ACO Industries k.s.

Petra Benešová
Personální specialista

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika
GSM: +420 737 302 757

E-mail: prace@aco.cz