ACO Industries

Skladník / řidič vysokozdvižného vozíku

22. 8. 2018

Náplň práce

  • Naskladnění a vyskladnění hotových výrobků a materiálu do skladu
  • Balení výrobků pro koncové zákazníky a výdej materiálu pro výrobu
  • Nakládání a skládání nákladních vozidel
  • Výstupní kontrola
  • Obsluha manipulační techniky - ručně vedených a motorových vozíků
  • Práce s informačním a skladovým systémem firmy

Požadujeme

  • Alespoň částečnou zkušenost se skladovými procesy a manipulační technikou
  • Základní dovednosti s PC
  • Vysoké pracovní nasazení a časová flexibilita
  • Aktivní a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům
  • Loajalitu k firmě a příjemné vystupování
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Smluvní mzdu dle úrovně kompetencí a dosavadní praxe, roční prémie
  • Příspěvek na dopravu
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodnou nabídku volaní v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek, zájezdy …
  • Firemní chatu v Orlických horách
  • Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti

Kontakt

ACO Industries k.s.

Petra Benešová
Personální specialista

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika

GSM: +420 737 302 757
E-mail: pbenesova@aco.cz