ACO Přibyslav | Obsluha poloautomatické licí linky

28. 9. 2020

Hledáme siláky s dobrou fyzičkou, kteří se nebojí práce na lince!

Získáš stabilní práci ve firmě s rodinnou atmosférou, zajímavé platové hodnocení a do začátku NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve výši 30.000,- Kč!!!

Náplň práce

  • Obsluha poloautomatické licí linky (Polymerbeton)
  • Příprava forem pro odlití výrobků
  • Třídění a balení výrobků podle balících listů
  • Provádění vizuální kontroly kvality odlitých výrobků
  • Provádění nezbytného úklidu pracoviště

Požadujeme

  • Manuální zručnost
  • Fyzickou odolnost!
  • Ochotu pracovat ve ztíženém pracovním prostředí
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou!
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Příspěvek na dojíždění
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodná nabídka volání v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Firemní chata v Orlických horách
  • Možnosti odborného vzdělávání
  • Skvělou firemní kulturu, společenské akce a spoustu dalšího ...

Kontakt

ACO Industries k.s.

Jitka Henzlová
Personální specialista

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika
TEL: +420 569 491 204
GSM: +420 724 011 733
E-Mail: prace@aco.cz