ACO Industries

ACO Přibyslav | Montážní dělník

6.11.2019

Náplň práce

  • Kompletace z jednotlivých komponentů hotové výrobky
  • Zaskladňování / vyskladňování  polotovarů do skladových regálů
  • Balení výrobků pro koncové zákazníky
  • Obsluha ručně vedeného vozíku
  • Částečná práce s informačním systémem

Požadujeme

  • Manuální zručnost
  • Praxe s obsluhou a oprávnění pro řízení VZV
  • Základní znalost s PC
  • Vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu
  • Aktivní a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům

Nabízíme

  • možnost zkráceného pracovního poměru
  • smluvní mzda dle úrovně kompetencí a dosavadní praxe
  • dotované závodní stravování
  • výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • společenské akce – rodinný den, vánoční večírek, zájezdy …
  • firemní chata v Orlických horách
  • zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti

Kontakt

ACO Industries k.s.

Petra Benešová
Personální specialista

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika
GSM: +420 737 302 757

E-mail: pbenesova@aco.cz