ACO Přibyslav | Montážní dělník - pracovník skladu

28. 10. 2020

Náplň práce

  • Kompletace jednotlivých komponentů na hotové výrobky
  • Zaskladňování / vyskladňování polotovarů do skladových regálů
  • Balení výrobků pro koncové zákazníky
  • Obsluha ručně vedeného vozíku
  • Částečná práce s informačním systémem

Požadujeme

  • Manuální zručnost
  • Praxe s obsluhou a oprávnění pro řízení VZV výhodou
  • Základní znalost s PC
  • Vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu
  • Aktivní a zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům

Nabízíme

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Možnost zkráceného pracovního poměru
  • Smluvní mzda dle úrovně kompetencí a dosavadní praxe
  • Dotované závodní stravování
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek, zájezdy …
  • Firemní chata v Orlických horách
  • Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti

Kontakt

ACO Industries k.s.

Petra Benešová
Personální specialista

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika
GSM: +420 737 302 757

E-mail: prace@aco.cz