ACO Industries

ACO Přibyslav | Mistr

30. 9. 2019

Hlavní pracovní náplň

  • Řízení a koordinace výrobních zakázek
  • Kapacitní plánování personálu a vytížení výrobních zařízení
  • Vedení, podpora, motivace a hodnocení zaměstnanců v závislosti na dosažených výsledcích
  • Kontrola kvality produkce, nákladů, výrobních metod, vadných výrobků a odpadu materiálu
  • Kontrola dosažených výsledků a jejich porovnání se stanovenými cíli
  • Kontrola a evidence nad svěřeným majetkem a finančními prostředky
  • Evidence výrobní dokumentace
  • Evidence přítomnosti zaměstnanců na pracovišti, vyhotovování podkladů pro personální útvar
  • Zajišťování bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti práce, dodržování zásad ochrany životního prostředí
  • Zajišťování kontinuálního zlepšování (růst produktivity, snižování nákladů, štíhlá výroba)
  • Zajišťuje externí kooperace
  • Využívá a ovládá podnikový ERP systém
  • Spolupracuje s ostatními útvary, odděleními a středisky v podniku
  • Vykonává další práce a činnosti podle pokynů nadřízeného v rámci své funkce

Co bychom od tebe chtěli

  • Úplné střední odborné s maturitou – technický obor
  • Schopnost plánování a rozhodování
  • Zkušenosti s vedením pracovního kolektivu
  • MS Office – Word, Excel , Powerpoint
  • Proaktivní přístup k práci; komunikativní osoba; umění naslouchat; schopnost týmové spolupráce
  • ŘP. sk. B

Nabízíme

  • Notebook, služební telefon
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodná nabídka volání v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek, zájezdy …
  • Firemní chata v Orlických horách
  • Další jazykové a odborné vzdělávání

Kontakt

ACO Industries k.s.

Jitka Henzlová
Specialista pro pracovní pozice

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika
GSM: +420 724 011 733
E-mail: prace@aco.cz