ACO Industries

ACO Přibyslav | Konstruktér

13. 4. 2018

Náplň práce

  • Zpracovává přidělené požadavky na tvorbu nabídkové a výrobní dokumentace výrobků z oblasti externího i vnitřního odvodnění
  • Zpracovává výrobní kusovníky v informačním systému
  • Řeší neshody v technické dokumentaci
  • Odpovídá za včasné zpracování požadavku na zpracování technické dokumentace
  • Odpovídá za dodržování firemních předpisů a standardů
  • Po dohodě s vedoucím oddělení zpracovává požadavky z ostatních oddělení (Marketing, Produktový management, Oddělení kvality, Obchodní oddělení a další)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání strojírenského oboru
  • Znalost práce s programy CAD – AutoCAD, INVENTOR
  • Znalost práce na PC, produkty MS Office, Internet, e-mail
  • Znalost tvorby technické dokumentace
  • Znalost norem z oblasti strojírenství (materiály, tvorba technické dokumentace, tolerování, …)
  • Znalost anglického jazyka slovem i písmem úrovně minimálně A1
  • Samostatnost, aktivitu, orientaci na výsledek, týmovou práci
  • Řidičský průkaz B

Nabízíme

  • Motivující platové ohodnocení
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost využití pružné pracovní doby
  • Výhodnou nabídku volaní v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek, zájezdy …
  • Firemní chatu v Orlických horách
  • Možnost aplikovat teoretické znalosti v praxi a podílet se na dalším rozvoji společnosti
  • Přátelské a neformální pracovní prostředí
  • Další jazykové a odborné vzdělávání
  • Zajímavou práci ve stabilní zahraniční společnosti

Kontakt

ACO Industries k.s.

Jitka Henzlová
Personální specialista

Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika
GSM: +420 724 011 733

E-mail: jhenzlova@aco.cz