ACO Industries

ACO Přibyslav | IT - Koordinátor týmu Infrastruktury

14. 11. 2019

Náplň práce

  • Koordinování menšího týmu v rámci oddělení IT infrastruktury
  • Stanovování strategie, vývoje a řízení v dané oblasti IT a její koordinace v rámci globálního týmu
  • Vedení operativně-technické dokumentace
  • Zajištění a řízení provozu IT systémů, infrastruktury

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání – IT oblast výhodou nikoli podmínkou!
  • Aktivní znalost anglického jazyka pro denní komunikaci v rámci firmy i se zahraničními pobočkami - ústní, telefonická, mailová komunikace
  • Výhodou praxe na obdobné pozici
  • Znalost síťového prostředí MS, Networkingu, datových připojení, virtuální architektury
  • Ochota se i nadále vzdělávat, flexibilita, zodpovědnost, spolehlivost
  • ŘP sk. B - aktivní řidič (občasné cesty do zahraničí)

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Notebook, služební telefon
  • Dotované závodní stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodná nabídka volání v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek, zájezdy …
  • Firemní chata v Orlických horách
  • Další jazykové a odborné vzdělávání

                Kontakt

                ACO Industries k.s.

                Ondřej Sobota
                Personální specialista

                Havlíčkova 260
                582 22 Přibyslav
                Česká republika
                GSM: +420 605 789 587

                E-mail: osobota@aco.cz