Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

ACO Přibyslav | HR Specialist/Recruiter

2.2.2022

Máš zkušenosti s náborem ve výrobní společnosti a rád hledáš nové cesty, kde a jak oslovit budoucí kandidáty? Jsi energická a kreativní osobnost? Rád/a komunikuješ s lidmi, umíš naslouchat a dokážeš vycítit, co druhý člověk potřebuje? Dokážeš podporovat týmového ducha a péče o pracovní prostředí ti není cizí?

Do našeho HR týmu hledáme novou posilu, pro kterou je recruitment výrobních i nevýrobních pozic vášní a radostí.

Náplň a zodpovědnost:

  • Hledání a nábor nových kolegů pro svěřená střediska napříč firmou – velkou část náborů tvoří výroba
  • Organizace a vedení výběrových řízení
  • Hledání nových cest, kde a jak se jako zaměstnavatel prezentovat a kde oslovit budoucí kandidáty
  • Zkušenosti se zaměstnáváním agenturních zaměstnanců
  • Spolupráce s liniovými manažery na denní bázi a poskytování poradenství z oblasti pracovně pracovního práva
  • Příprava pracovně právních dokumentů a jejich administrativa
  • HR reporting
  • Péče o zaměstnance, rozvoj vztahů na pracovišti
  • Mapování spokojenosti lidí - spolupráce při hodnocení, motivování a jejich rozvoji

Osobnost:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání, ideálně humanitního nebo ekonomického směru. Zkušenosti v personalistice nebo v marketingu.
  • Zkušenosti s obecnými znalostmi v oblasti lidských zdrojů a hluboké znalosti pracovního práva a postupů v oblasti lidských zdrojů
  • Komunikativní úroveň angličtiny
  • Výborné znalosti práce na PC v prostředí MS Office
  • Znalost systému KS výhodou
  • Zkušenosti s prezentací značky na sociálních sítích výhodou
  • Chuť na sobě pracovat
  • Snahu přicházet s novými nápady, nadšení pro to, co děláte
  • Silné interpersonální a komunikační dovednosti
  • Schopnost pracovat samostatně a dobré rozhodovací schopnosti
  • Schopnost zvládat více priorit

Můžeš se těšit na:

  • Motivující platové ohodnocení
  • Jsme opravdu flexibilní – možnost využití homeoffice je u nás samozřejmostí
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Notebook, mobilní telefon
  • Podporu ve vzdělávání a tvém dalším rozvoji
  • Benefitní kartu s vlastním výběrem využití
  • Dovolenou 25 dní v roce, příspěvek na stravování a další firemní benefity
  • Možnost aplikovat teoretické znalosti v praxi a podílet se na dalším rozvoji společnosti
  • Motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnost

Kontakt

ACO Industries k.s.
Havlíčkova 260
582 22 Přibyslav
Česká republika

Petra Svatoňová
Recruitment and Development Manager
GSM: + 420 605 786 845
E-mail: psvatonova@aco.cz