Prohlížeč není podporován

Používáte starý prohlížeč, který více nepodporujeme. Zvažte prosím použití modernějšího webového prohlížeče jako je Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox, abyste dosáhli co nejlepší uživatelské zkušenosti při používání webových stránek.

ACO Industries

ACO Tábor | Údržbář/elektrikář (20.000 Kč náborový příplatek)

ACO Industries Tábor s.r.o. hledá nové zaměstnance. Nabízíme náborový příplatek 20.000 Kč (10.000 Kč vyplatíme po ukončení zkušební lhůty a 10.000 Kč po uplynutí 6 měsíců).

Náplň práce:

  • Vykonávání drobných stavebních a údržbářských činností
  • Kontrola strojů a budov
  • Oprava strojů
  • Koordinace odborných firem, které zajišťují údržbu areálu a vybavení

Požadujeme:

  • Praxi na podobné pozici 5 let (ideálně z výrobní firmy)
  • Osvědčení pro práci s elektrickými zařízeními dle Nařízení vlády 194/2022 Sb (dříve Vyhláška 50 z roku 1978 Sb.)
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • Zkušenost se správou strojního vybavení výroby a správy areálu
  • Zručnost a schopnost práce s ručním nářadím
  • Svářečská oprávnění ZK111, ZK135 ( výhodou ZK141)

Nabízíme:

  • Náborový příplatek 20.000 Kč
  • Nástupní hrubá mzda od 25.300 Kč (dle zkušeností)
  • Práce v jednosměnném režimu (tedy pondělí až pátek, ranní směny)
  • Měsíční výkonnostní prémie
  • Příspěvek na dopravu 2 Kč/km a stravování 80 Kč/den
  • 5 týdnů dovolené
  • Výhodná nabídka volaní v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek
  • Firemní chata v Orlických horách

Kontakt

ACO Industries Tábor s.r.o.

Vendula Kubíčková
HR Specialist

Průmyslová 1158
391 01 Sezimovo Ústí
Česká republika
GSM: +420 721 135 009

E-mail: vkubickova@aco.cz