ACO Industries

Product manager pro vodní čerpadla a regulace průtoků

30. 7. 2019

Náplň práce:

▪    Strategické řízení přiděleného produktového portfolia a servisu
▪    Mapování a plnění měnících se požadavků trhu
▪    Zlepšování tržní pozice
▪    Podpora produktů (školení a osvěta) pro ACO partnery
▪    Pravidelná analýza odvětví, trhu a konkurentů, včetně podrobných segmentací koncových uživatelů a zákazníků
▪    Vyhodnocování příležitostí na trhu na základě informací od ACO partnerů
▪    Spolupráce s týmem vývojářů na zlepšování použitelnosti svěřených produktů
▪    Dohled nad svěřenými produkty, sledování výkonnosti, reporting
▪    Řešení konkrétních aplikací a příležitostí
▪    Rozvoj zahraničních výrob v rámci skupiny ACO
▪    Podpora a koordinace mezinárodních projektových týmů
▪    Úzká spolupráce s oddělením technologie, výroby a obchodu
▪    Koordinace s marketingovými a prodejními týmy za účelem kontroly a plnění marketingové strategie

Požadujeme:

▪    VŠ technického směru
▪    Znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni (C1) pro denní komunikaci se zahraničím; znalost německého jazyka výhodou
▪    Praxi na podobné pozici – zkušenosti s vodními čerpadly
▪    Praxe s projektovým řízením, produktovým marketingem
▪    Otevřené naslouchání, umění vystupovat a reprezentovat, analytické myšlení, obchodní duch
▪    Schopnost týmové spolupráce, sdílení získaných zkušeností a informací
▪    Ochota často cestovat do zahraničí
▪    MS Office
▪    ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme:

▪    Možnost využití pružné pracovní doby
▪    Notebook, služební telefon, služební automobil
▪    5 týdnů dovolené
▪    Motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností
▪    Osobní i profesní růst – podpora ve vzdělávání
▪    Příjemný pracovní kolektiv
▪    Dlouhodobou pracovní perspektiva

Kontakt

ACO Industries Tábor s.r.o.

Gábina Procházková
Personální specialista

Průmyslová 1158
391 01 Sezimovo Ústí
Česká republika
GSM: +420 724 011 771

E-mail: kariera@aco.cz