ACO Tábor | Mechanik - údržbář

15. 1. 2020

Náplň práce:

  • údržba, opravy a servis strojního vybavení
  • zámečnické práce a svařování
  • provádění preventivní a prediktivní údržby
  • komunikace s externími firmami v případě potřeby
  • spolupráce při seřizování strojů a zařízení společnosti
  • správa skladu náhradních dílů

Požadujeme:

  • SOU nebo SŠ technického směru
  • svářečský průkaz CO2
  • manuální zručnost
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • praxe výhodou
  • spolehlivost, samostatnost, svědomitost a zodpovědný přístup

Nabízíme:

  • Mzdu složenou z pevné a prémiové části, kterou může pracovník ovlivnit svými výsledky
  • Zázemí stabilní rodinné zahraniční firmy
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • Výhodná nabídka volaní v rámci firemního tarifu
  • Výhodné ceny elektrické energie a zemního plynu
  • Společenské akce – rodinný den, vánoční večírek
  • Firemní chata v Orlických horách
  • Motivující prostředí s vysokou pracovní samostatností a zodpovědností

Kontakt

ACO Industries Tábor s.r.o.

Gábina Procházková
HR manager

Průmyslová 1158
391 01 Sezimovo Ústí
Česká republika
GSM: +420 724 011 771

E-mail: kariera@aco.cz